Ubezpieczenia

Tramp - pakiet ubezpieczeń turystycznych

Ubezpieczenie turystyczne TRAMP to produkt TU Allianz Polska S.A. oferowany przez nasze biuro turystom wyjeżdżających za granicę. Wypadek podczas urlopu, czy po prostu choroba może zdarzyć się przecież każdemu, a trzeba pamiętać, że koszty leczenia za granicą często przekraczają możliwości finansowe osoby podróżującej. Dlatego też, planując urlop warto skorzystać z oferty TU Allianz i zakupić ubezpieczenie turystyczne.

TRAMP jest ubezpieczeniem kompleksowym zawierającym wiele gwarancji:
- pomoc medyczną,
- szeroki zakres usług assistance,
- ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
- ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkodę na osobie i rzeczy, ubezpieczenie utraty bądź opóźnienia bagażu,
- ubezpieczenie odwołania podróży czy też wcześniejszego z niej powrotu.
Nowością na polskim rynku są proponowane w ramach tego ubezpieczenia gwarancje pokrycia kosztów anulowania noclegu w hotelu oraz pokrycie kosztów anulowania biletu lotniczego.Pomoc medyczna

W ramach ubezpieczenia TRAMP, Allianz oferuje pomoc medyczną, a także transport medyczny do przychodni lub szpitala; konsultacje lekarskie; badania lekarskie, zabiegi, lekarstwa, środki opatrunkowe przepisane przez lekarza; pobyt w szpitalu (Centrum Operacyjne rezerwuje miejsca, organizuje dowóz, informuje szpital o warunkach płatności, pozostaje w ciągłym kontakcie ze szpitalem). Gdy ubezpieczony jest hospitalizowany Allianz pokrywa koszty wizyty bliskiej osoby, koszty hotelu dla towarzyszącego, jednego członka rodziny; organizuje opiekę nad nieletnimi dziećmi, organizuje i pokrywa koszty transportu niepełnoletnich dzieci do miejsca zamieszkania na terenie Polski.Assistance - pomoc w podróży

Świadczenie skomplikowanych usług, nawet w najdalszych zakątkach świata, możliwe jest dzięki wysiłkom tysięcy pracowników należącego do Grupy Allianz Centrum Operacyjnego - Elvia Assistance. To dzięki nim w bardzo krótkim czasie pomoc dociera do każdego, kto jej potrzebuje, a stała kontrola świadczonych usług jest gwarancją najwyższej jakości. Wystarczy jeden telefon pod numer Centrum Operacyjnego (0-22) 522 25 22 a nie pozostaniecie Państwo bez opieki. Centrum Operacyjne znajduje się w Warszawie i jest wyposażone w nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne i informatyczne. Grupa kilkudziesięciu doskonale wyszkolonych operatorów i lekarzy, mówiących w wielu językach wie, jak reagować nawet w ekstremalnych sytuacjach. Jest to zespół specjalistów zajmujących się udzielaniem pomocy w chorobach, wypadkach, katastrofach, zdarzeniach losowych oraz codziennych sytuacjach, w których każdy z nas oczekuje wsparcia i profesjonalnej pomocy.

Operatorzy Centrum operacyjnego zatroszczą się o klientów Allianz w sytuacji, gdy niezbędna jest:
- natychmiastową pomoc medyczna,
- transport medyczny,
- hospitalizacja,
- poszukiwanie zaginionych,
- zakwaterowanie,
- pomoc prawną i finansową,
- przekazywanie informacji.Ubezpieczenia OC i NNW

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków gwarantuje wypłatę odszkodowania w sytuacji, gdy na skutek nieszczęśliwego zdarzenia ubezpieczony dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym może się bardzo przydać w czasie wyjazdu za granicę. Może się bowiem zdarzyć tak, że niechcący wyrządzisz komuś krzywdę np. uprawiając amatorsko sport - przewrócisz narciarza na stoku, zniszczysz mu sprzęt lub złamiesz nogę, jadąc na rowerze doprowadzisz do kraksy lub oblejesz kogoś wrzątkiem w restauracji, spowodujesz pożar w hotelu. Niestety wiele szkód wyrządzają także dzieci a rodzice są zobowiązani do ich naprawienia. Jeśli podróżujesz ze zwierzętami, to musisz się liczyć z możliwością wyrządzenia szkód także przez nie - pogryzienia, podrapania, zniszczenia ubrania. Poszkodowana osoba ma prawo domagać się od Ciebie zadośćuczynienia. Odszkodowanie, jakiego zażąda może przekroczyć Twoje możliwości finansowe. Polisa OC w życiu prywatny wybawi Cię wtedy z kłopotu.

Odpowiedzialność Allianz dotyczy szkód rzeczowych i osobowych, wyrządzonych przez ubezpieczonych osobom trzecim w związku z wykonywaniem czynności życia prywatnego.

Szkody rzeczowe dotyczą nieumyślnego zniszczenia mienia osoby trzeciej, np. ubrania, sprzętu fotograficznego.

Szkody osobowe dotyczą nieumyślnego zranienia, uderzenia, potrącenia osoby trzeciej.

Dzięki ubezpieczeniu OC w życiu prywatnym materialną odpowiedzialność ubezpieczonego za szkody wyrządzone osobom trzecim ponosi Allianz - do wysokości sumy gwarancyjnej ustalonej w polisie ubezpieczenia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty ubezpieczenia turystycznego Allianz!

Wersja do druku Generuj PDF
 

plac
62-510
tel:
tel/fax.:
email:

 
Biuro Turystyki Jaworski
Niepodległości 1
Konin
+48 63 243 80 91
+48 63 243 80 89
btjaworski.turystyka@konin.home.pl
 
Strona główna |  Ubezpieczenia |  Zarezerwuj online |  Kontakt